Mini 3

Mavic Mini 3 PRO to dalej kieszonkowy dron, jednak o większych możliwościach od Mini 2. Jeśli możesz sobie na niego finansowo pozwoli, nie zastanawiaj się!

Mavic Mini 3 PRO
Photo by Hans Ott on Unsplash

Mini 3 PRO to idealna latająca kamera dla podróżników i osób będących w ruchu. Jego waga nie przekracza 250g, co powoduje, że w większości krajów, nie musisz mieć specjalnych kwalifikacji. Kompaktowy rozmiar i składaną konstrukcja ramion, znacznie ułatwia jego przechowywanie i transport.

Mini 3 PRO posiada zaawansowany system unikania przeszkód, umożliwiający Ci wykonywania kreatywnych ujęć, bez obaw o drona. Pozycja kamera może być zdalnie zmieniona do filmowania pionowych kadrów. Czas lotu nie będzie Cię ograniczał, ponieważ Mini 3 PRO może latać do 34 minut.

Mini 3 PRO został wyposażony w udoskonalony system transmisji obrazu DJI OcuSync 3, o zasięgu do 8 km. Oglądany na wyświetlaczu konsoli sterującej obraz jest krystaliczny a rozdzielczość 1080p w prędkości 30 klatek na sekundę, pozwala osiągnąć imponując ujęcie.

Mavic Mini 3 PRO » instrukcja obsługi

Niezbędne informacje znajdziesz w instrukcji użytkownika, dostarczonej przez producenta.

Mavic Mini 3 PRO » poradnik pilota

Jeśli kupiłeś Mini 2 a wcześniej nie latałeś dronami, na pewno masz sporo pytań. Na część z nich znajdziesz odpowiedzi w poradniku.

Zerkam w niebo... i latam dronem

Poradnik będzie zawierał następujące rozdziały:

Sztuka latania

Latanie dronem to czynność manualna, wymagająca od pilota treningu. Warto świadomie ćwiczyć by osiągać kolejne etapy wtajemniczenia w sztuce latania - najtrudniejszej ze sztuk...

Przestrzeń powietrzna

Przestrzeń powietrzna nie ma właściciela, jest dostępna dla wszystkich jej użytkowników. Warto wiedzieć jak z niej świadomie korzystać i jak latać dronami bezpiecznie...

Wykonywanie lotów

Wykonywania każdego lotu jest procesem który ma swoje ramy prawne i operacyjne. Warto znać przepisy, żeby wykorzystać je realizując swoje marzenia lub pomysły biznesowe...

Zapoznaj się z fragmentem przykładowego rozdziału Sztuka latania i kup poradnik Zerkam w niebo... i latam dronem.